درخواست آقای دباغ برای حذف اظهارات منسوب به ایشان از سایت

همانگونه که دوستان سهامدار زمین فرحزاد و برخی اعضای تعاونی اطلاع دارند بر اساس صورتجلسه گرهمایی سهامدران درخواست شده بود که نشستی با اعضای هیت مدیره کنونی برگزار و گزارشی در خصوص روند پیگیری امور مربوط به زمین فرحزاد از ایشان دریافت و گام های آتی  با همفکری و مساعدت همگی طرح ریزی شود.

لازم به ذکر است این پیشنهاد از روی حسن نیت و بدون پیش داوری در باره هیت مدیره ارایه شده و هدف آن شفاف سازی میان تعاونی و سهامداران بوده است.

پیرو این خواست دوستان ، من تماسی با آقای دباغ مدیر عامل کنونی تعاونی بر قرار و مطالب فوق را با ایشان در میان گذاشتم . پس از پایان گفتگو نیز به ایشان گفتم که مطالب را باید به اطلاع سهامداران برسانم و در صورت موافقت  آقای دباغ جلسه ای با وی و دیگر اعضا هیئت مدیره برگزار کنیم که ایشان نیز پذیرفتند. پس از آن، من در کمال امانتداری چکیده این مذاکره را به اطلاع اعضا و سهامداران رساندم.

اندکی پس از انتشار مطلب ، آقای دباغ آشفته و پریشان با من تماس گرفته و اعتراض کردندکه چرا مطالب بر روی سایت و به اطلاع دیگران رسیده است . متاسفانه ، آقای دباغ نگفتند که به چه بخشی از مطالب اعتراض دارند و حتی حاضر نشدند با من  به بررسی دوباره مطالب برای تکذیب بخشی یا همه و یا تایید آن وقت بگذارند و فقط اعتراض می کردند که جرا این صحبت ها انتشار یافته است و در پایان هم بدون خداحافظی ارتباط را قطع کردند.

از آنجاییکه ، آقای دباغ حاضر نشدند در یک مکالمه آرام و منطقی به بحث بپردازند  در اینجا پرسش های صریح و روشن سهامداران را با ایشان در میان می گذارم و انتظار پاسخ مکتوب به آنها را دارم ! که بعدا قابل انکار نباشد :

۱) آیا تعاونی مسکن پیگیر امور زمین فرحزاد پس از افراز  و واگذری به اعضا بوده است. آیا اقداماتی برای دریافت پروانه ساخت صورت گرفته ؟ آیا برای دریافت معوض پیگیری صورت گرفته ؟ اگر پیگیری ضورت گرفته دلیل عدم موفقیت آنها  و موانع چه بوده است ؟ در صورتی که مستندات این کارها موجود باشد این سایت با کمال میل حاضر است آنها را در معرض دید سهامداران و اعضا بگذارد.

۲) آیا زمان هیئت مدیره کنونی منقضی شده است ؟ اگر چنین است چرا برای برگزاری مجمع عمومی جهت انتخابات اقدامی صورت نمی گیرد؟

۳) آیا افراز و واگذاری زمین فرحزاد به اعضا و تسویه احتمالی با آنها از منظر اداره تعاون دلیل عدم برگزاری مجمع عمومی است ؟ آیا وظایف تعاونی پایان یافته است ؟ اگر چنین است دلیل ادامه فعالیت تعاونی چیست ؟

۴) و سر انجام اینکه ، اگر هیئت مدیره محترم به پرسش های فوق پاسخ روشن و صریحی ارایه کنند . باعث امتنان سهامدارن و اعضایی که صورت جلسه نشست سهامداران را تهید و تایید کردند خواهد بود که هیئت مدیره کنونی به نمایندگی از دواطلبان پیگیر امور مربوط به زمین فرحزاد باشند.

در پایان ، دوباره تاکید می کنم این درخواست به دلیل شفاف سازی نقش تعاونی در آینده زمین فرحزاد مطرح شده است . ما سهامداران به حق و حقوق قانونی خودمان واقف شده ایم و قصد داریم این آگاهی را در بین همه گسترش داده و به راهمان با تعاونی یا بی تعاونی با قدرت ادامه خواهیم داد. کلید موفقیت ما آگاهی و تشکل یکپارجه مان است .

شاد و سربلند باشید

خسروی

1 فکر می‌کنند “درخواست آقای دباغ برای حذف اظهارات منسوب به ایشان از سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *