لزوم شکل گیری تشکل سهامداران زمین فرحزاد

روز ها و ماه های پیش رو مقاطع سرنوشت سازی برای مالکان زمین های دامنه جنوبی البرز می باشد. تعاونی ها و تشکل های بسیاری از سال ها پیش با جدیت پیگیر حقوق قانونی شان بودند و اکنون امید به تدبیر دولت جدید بسته اند و عزم راسخ بر ستاندن حقوق سال ها بر زمین مانده شان دارند.

متاسفانه ، تاکنون هیچ پیگیری جدی و با برنامه ای را از مدیران تعاونی فنی و حرفه ای مربوط به زمین فرح زاد شاهد نبودیم. تنها چیزی که شنیدیم حرف و به عبارت بهتر لاف و وعده بوده است و آنچه دیده ایم دعوا های بیهوده و جنجال های بی ثمر برخی اعضا و مدیریت کنونی تعاونی .

من به مانند بسیاری دوستان یک سهامدار هستم . زمانی که تصمیم به راه اندازی سایت سهامداران زمین فرحزاد گرفتم به این نتیجه رسیدم که فقط زمانی می توانیم به حقوق بر زمین مانده مان برسیم که در گام نخست “همدیگر را پیدا بکنیم” و سپس همه ذی نفعان با هم اندیشی راهی برای حل مشکل مان بیابیم.

از اینرو و به دلایل زیر برگزاری نشست سهامدارن برای اتخاذ تصمیمات درست در برابر رویداد های آینده  ضروری می باشد.

۱) جلسه شورای عالی شهرسازی برای تصمیم گیری در خصوص حریم شهر تهران . ظاهرا قرار است دولت موضوع حریم تهران، طرح تفضیلی و حقوق مالکان این زمین ها در یک مجموعه واحد بررسی و حل کند.

۲) داشتن نماینده یا نمایندگانی از سهامداران که همراه با سایر تشکل ها پیگیر تعیین تکلیف مالکان زمین های حریم باشند.

۳) با توجه به اینکه احتمالا بخشی از زمین فرحزاد ممکن است داخل حریم باشد. پیگیری در شهرداری برای مشخص شدن حدود و حریم زمین

۴) بهره گیری از تجربیات اعضای قدیمی تعاونی و ارتباط های برخی سهامداران با مقامات جهت برگزاری نشست جهت طرح مشکلات

صورتجلسه نشست آتی برای دوستان که ایمیل شان موجود است ارسال می شود . امیدوارم همه دوستان اعم از سهامدار یا عضو تعاونی همت کنند تا گامی رو به جلو هر چند کوچک را برداریم.

شاد و پیروز باشید

خسروی

 

2 فکر می‌کنند “لزوم شکل گیری تشکل سهامداران زمین فرحزاد

  1. admin نویسنده

   با درود جناب امینی ، زمان و مکان نشست و صورتجلسه با ایمیل خدمتتان ارسال می شود

   شاد و پیروز باشید
   خسروی

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *