صورتجلسه نخستین نشست سهامداران زمین فرحزاد

پیرو دعوت صورت گرفته از سهامداران و اعضای محترم تعاونی مسکن فنی و حرفه ای،  در تاریخ ۹۲/۰۶/۲۶  نشست با حضور تعدادی از مدعوین محترم برگزار گردید. در این نشست پس از ارائه ی گزارشی مبسوط پیرامون تاریخچه زمین فرحزاد، اشاره شد که علت اصلی برگزاری این گردهمایی آشنایی هرچه بیشتر اعضا با یکدیگر ،  شروع حرکتی جدید،  جدی  و دسته جمعی برای سرعت بخشیدن به روند امور مربوط به تعیین تکلیف زمین فرحزاد با همیاری و همفکری کلیه ذی نفعان می باشد . پس از آن مشکلات و موانع موجود مورد بحث و بررسی حاضران قرار گرفت. سرانجام پس از طرح نظرات مختلف از سوی حاضران موارد زیر به اتفاق آرا به تصویب رسید :

۱-      مقرر شد هریک از اعضا که می توانند برای پیشبرد امور در دستگاههای اجرایی گوناگون کمک کنند، آمادگی خود را به آقای خسروی اعلام کنند.  بدیهی است این کمک باید در جهت تامین منافع همه ذینفعان و با هماهنگی جمعی صورت گیرد.

 ۲-      به منظور محقق شدن بند یکم مقرر شد ابتدا نمایندگانی ازجمع حاضر طی نشستی که با اعضای محترم هیات مدیره شرکت تعاونی مسکن فنی و حرفه ای خواهند داشت از کلیه ی اقدامات صورت گرفته از سوی اعضای محترم هیات مدیره از ابتدا تا کنون اطلاع حاصل کنند و از موانع و مشکلاتی که با عث کندی و یا توقف کارها شده است آگاه گردند. امید است هیات مدیره ی محترم حداکثر همکاری را با نمایندگان این جمع داشته باشد.

۳-      مقرر شد جلسه های بعدی ، پس از اعلام کتبی دستور جلسه به مدعوین ، در زمان های مناسب و منظم  برگزار و گزارش فعالیت ها و پیگیری های پبشین به آگاهی رسیده و  سپس بحث و بررسی رو ی موضوع جلسه صورت گیرد.

۴-      شرکت کنندگان در نشست امیدوارند با مشخص شدن مشکلات و موانع  در نشست آینده راه کارهای لازم برای برون رفت از آن ها ارائه و از سوی نمایندگان جمع پیگیری گردد.

1 فکر می‌کنند “صورتجلسه نخستین نشست سهامداران زمین فرحزاد

  1. بهارک علیمرادپور

    با سلام. جناب آقای حسروی عذرخواهی اینجانب را به دلیل عدم حضور در جلسه پذیرا باشید. من در آن تاریخ در شهرستان بودم و نتوانستم در جلسه حضور یابم. بدینوسیله از شما و کلیه اعضا و سهامدارانی که در گردهمائی حضورداشتند عذر خواهی نموده و امیدوارم به زودی شاهد پیشرفت هرچه سریعتر در رفع مشکل زمین فرحزاد باشیم.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *