همایش سهامداران زمین فرحزاد

با درود فراوان به همه دوستان از سهامدارن زمین فرحزاد تا اعضای تعاونی مسکن کارکنان  آموزش و پرورش فنی و حرفه ای تهران. حدود چهار ماه از آغاز راه اندازی سایت سهامداران زمین فرحزاد می گذرد. در آغاز کار ، این سایت همچون روزنه ای بود که از میان آن نوری کم فروغ  بر تاریکی تنهایی ما می تابید.اکنون این روزنه، پنجره ای فراخ شده که روشنایی آن دوستان بسیاری را گرد هم آورده است و دیگر ما تنها و بی اطلاع نیستیم .اکنون زمان برداشتن گام بعدی است . دور هم بنشینیم ، داشته ها و توانایی هایمان را عرضه و هم اندیشی کنیم تا راهی بیابیم که ما را از این بن بست چند سال برون کند.

جهت برگزاری همایش دوستان بسیاری اظهار لطف و پشتیبانی کردند . من با دلگرمی و پشتیبانی این دوستان و به نمایندگی از آنها از شما سهامداران زمین فرحزاد برای این گردهمایی دعوت به عمل می آورم.

جهت انجام هماهنگی های پیش از برگزاری ، کلیه سهامداران علاقه مند تا ۲۲ ام شهرویور آمادگی خود جهت شرکت در همایش را با ارسال پیامک همراه با نام و نام خانوادگی به شماره همراه زیر اعلام بفرمایند.

۰۹۱۲۴۲۴۴۵۸۵

شاد و پیروز باشد

خسروی

6 فکر می‌کنند “همایش سهامداران زمین فرحزاد

 1. kazem vahdani tabar

  بادرود

  تقاضا دارم قبل از همایش اطلاعات آماری در مورد زمین فرحزاد از تعداد سهم وامتیاز دارا بودن سند قطعی و وکالتی و …
  ومیزان مشارکت سهامداران ویا هرگونه کمکی که سهامداران در پشبرد اهداف زمین فرحزاد می توانند مساعدت نمایند را جمع آوری تا از این اطلاعات آماری استفاده بهینه نماییم
  باسپاس

  وحدانی تبار

  پاسخ
  1. admin نویسنده

   با درود

   جناب وحدانی ، قصد من هم این بود که تا حد امکان با اطلاعات کامل خدمت برسیم. ولی دوستان صبر را جایز ندانستند و اصرار داشتند که بالاخره از جایی باید شروع کرد. در این همایش نیز سعی می کنیم اطلاعات مفیدی در اختیار دوستان بگذاریم . ولی هدف اصلی گرد هم آمدن سهامداران و تدوین یک نقشه راه برای ادامه کار می باشد. جلسه های بعدی تخصصی تر برگزار شده و می کوشیم برای همه پرسش های مهم پاسخ هایی بیابیم .

   پاینده باشید
   خسروی

   پاسخ
 2. بهارک علیمرادپور

  سلام جناب آقای خسروی .ادرسی به شرح ذیل وجود دارد جهت ارتباط مستقیم با اقا ی آخوندی .اگرصلاح بدانید با بقیه دوستان درمیان بگذارید که به ادرس ذیل مراجعه کرده ودرخواست خودشان را مطرح نمایند. باید تمام راهها را طی کرد . باتشکراززحمات شما.ارتباط مستقیم با وزیر -وزارت راه وشهر سازی http://www.mrud.ir

  پاسخ
  1. admin نویسنده

   با درود

   تا پایان این هفته گردهمایی برگزار و یک روز قبل هم مکان و زمان اعلام می شود.

   پاینده باشید
   خسوی

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *