گزارش تجمع مالکان زمین های نوار شمالی البرز در برابر وزارت مسکن

با درود

دیروز ۱۴ آبان مالکان زمین های نوار شمالی البرز با راهبری و مدیریت شرکت کاشانه  تهران مهر سبز در برابر وزارت مسکن تجمع کردند. در پیوند های زیر می توانید گزارش کامل این تجمع ها را ببینید. من دو نکته مهم بود که همیشه در جلسه هایی که با دوستان داشتم تاکید می کردم و هنگام خواندن گزارش  تجمع ایمان ام بر این دو باور بیشتر شد.

۱) نخست آنکه هیچ کسی به داد مظلوم نمی رسد مگر آنکه او فریاد مظلومیت و حق خواهی اش را به گوش مسئولان برساند. برخی آقایان در جلسه ها تاکید می کردند که کار هایمان با با نامه نگاری و راه های قانونی پیگیری کنیم. متاسفانه ، نامه نگاری صرف در سیستم اداری پیچیده و در دالان های هزار تو و غالبا پر فساد اداری فقط وقت ما را تلف و وعد های دروغین و سر خرمن مسئولان ایجاد امید کاذب می کند که با عملی نشدنشان باعث رخوت و نا امیدی می شود. از آن گذشته برگزاری تجمع نیز  حق قانونی و مسلم شهروندان است که در چنین موضوعاتی هم ایجاد حساسیت نمی کند و باید از آن بهره گرفت.

۲) دوم آنکه، در این دنیا فقط به قدرت احترام می گذارند و به سخن صاحب قدرت گوش می دهند. آقایان مسئول آنقدر گرفتاری  و مشکلات بزرگ در وازت خانه دارند که اگر صدایی از ما بر نخیزد ، پرونده ما در اولویت آخر قرار گرفته و یا حتی فراموش می شود. قدرت ما نیز در تشکل به هم فشرده و به پشتوانه آن پافشاری بر حقوق قانونی مان است.

گزارش تجمع :

http://www.suhanak-moradabad.ir/fa/News326.aspx

http://www.suhanak-moradabad.ir/fa/News327.aspx

پاینده باشد

خسروی

1 فکر می‌کنند “گزارش تجمع مالکان زمین های نوار شمالی البرز در برابر وزارت مسکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *