سرانجام انتخابات هیئت مدیره تعاونی برگزار شد !

سرانجام جلسه انتخابات هیئت مدیره تعاونی در آخرین تمدید مجمع عمومی عادی برگزار و اعضای هیئت مدیره با رای اعضای تعاونی و بدون حق رای اکثریت سهامداران زمین فرحزاد انتخاب شدند. البته هنوز نتیجه در روزنامه رسمی چاپ نشده است .

بنا بر برآوردها و شنیده ها تعداد اعضای تعاونی که زمین خود را نفروخته اند از ۶۰ تا ۱۲۰ نفر می باشند. تعداد کل سهامدارن زمین و اعضای تعاونی حدود پانصد نفر هستند یعنی حدود ۴۰۰ نفر سهامدار هستند که حق رای و تصمیم گیری برای زمین شان را نداشتند.

به هر حال امیدواریم ، هیئت مدیره جدید راهی متفاوت از پیشینیان خود در پیش بگیرند و به کمک همه سهامداران و اعضا پایان خوشی را برای این داستان پر رنج رقم بزنند.

پاینده و سرافراز باشید

خسروی

5 فکر می‌کنند “سرانجام انتخابات هیئت مدیره تعاونی برگزار شد !

 1. حسین محرر درخشنده

  با سلام
  جناب آقای خسروی ضمن عرض تشکر از زحمات شما, اینجانب از اعضای بدون حق رای هستم, ولی خواهشمند است ترتیبی اتخاذ شود ما اعضای ثانویه هم بتوانیم با کمک هم به نتیجه برسیم , مهم حل مشکل است چون همه ما ذینفع هستیم.به هر حال من به نوبه خودم آماده هرگونه همکاری هستم
  با تشکر
  حسین محرر درخشنده- ۰۹۱…….

  پاسخ
  1. admin نویسنده

   با درود

   هیچ گروه و شخصی نمی تواند حق حدود ۹۰ درصد سهامداران را نادیده بگیرد . همه ما باید هوشیارانه وقایع را پیگیری کنیم . البته هنوز انتخابات جدید رسمیت پیدا نکرده است . باید صبر کرد تا نظر آنها را هم بشنویم !

   پایدار باشید

   خسروی

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *