در باره سایت

سلام، من خسروی هستم. یکی از صدها نفری که سهامی در زمین فرحزاد متعلق به کارکنان فنی و حرفه ای آموزش و پرورش تهران را خریداری کرده است. بسیاری از ما به امید خانه دار شدن و گروهی هم به عنوان سرمایه گذاری و پس انداز برای خود یا فرزندان مان سهام خریده ایم.

تعاونی های بسیاری در شمال و شمال شرق تهران زمین های خود را ساخته اند و برخی نیز که امکان ساخت نداشتند زمین معوض گرفته اند. متاسفانه، پس از گذشت سال ها نه تنها از ساخت زمین و دریافت معوض خبری نیست بلکه هنوز هیچ کسی پاسخ گوی پرسش های بسیار اعضا و سهامداران نمی باشد.

پس از یک دوره طولانی بی خبری و بی تحرکی سرانجام با انتخاب هیئت مدیره جدید  امید تازه ای در دل های سهامداران و اعضای تعاونی ایجاد شده است، که امیدواریم ختم به خیر برای همه اعضا و سهامداران باشد.

من این سایت را با هزینه شخصی ام راه اندازی کرده ام به امید آنکه ما سهامداران و اعضای بی خبر و جدا افتاده از هم، یکدیگر را پیدا کنیم تا بتوانیم تدبیری برای سرمایه مان که سال ها راکد مانده است بیاندیشیم. خوشبختانه، این حرکت خیلی زود نتیجه داد . اکنون به کمک و همیاری سهامداران و اعضا جمع ما در حال شکل گیری و انسجام است و امید داریم با همت همگی  تکلیف زمین فرحزاد هر چه زودتر روشن شود.

از همه اعضا و سهامدارانی که به این سایت مراجعه می کنند جهت برقرای شبکه ارتباطی قوی خواهش می کنم حتما در سایت با درج یک ایمیل معتبر نام نویسی کنند ( گزینه نام نویسی را در ستون سمت چپ زیر اطلاعات خواهید یافت) . همچنین، سایت را به دوستان و همکارانتان که وضعیت شما را دارند  معرفی کنید.

برای پیوست به ما در تلگرام لطفا ، نام و نام خانوادگی صاحب سند ، کد ملی و سال خرید را از برنامه پیام رسان تلگرام به شماره ۰۹۱۲۴۲۴۴۵۸۵ اعلام فرمایید .

این نکته را به یاد داشته باشید که کلید حل این مشکل ارتباط و انسجام همه اعضا و سهامداران است.

شاد و پیروز باشید

خسروی

شماره تماس : ۰۹۱۲۴۲۴۴۵۸۵

ایمیل : zaminefarahzad@gmail.com

 

8 فکر می‌کنند “در باره سایت

 1. بهارک علیمرادپور

  باسلام.ممنون ازاینکه این سایت را راه اندازی نمودید.اقای رنجبر از تعاونی به دنبال کارهای زمینها هستند و ممکن است اطلاعات و یا نامه هایی داشته باشند که به دردتان بخورد. شماره تماس ایشان ۰۹۳۵۴۰۳۷۰۹۴ است. شماره تماس من ۰۹۳۷۰۶۷۳۰۲۷ است.

  پاسخ
 2. فاطمه رفیع نیا

  با سلام
  از تمام اعضاء با هر مقدار سهم درخواست مینمایم آدرس ایمیل وتلفن خودرا جهت هماهنگی واقدامات بایسته در این سایت قرار دهند بدیهی است از این طریق میتوانیم اقدامات انجام شده را به اطلاع کلیه اعضاء برسانیم
  با تشکراز همه دوستان

  پاسخ
  1. admin نویسنده

   سهامداران و اعضای محترم توجه داشته باشند که همه ما منافع مشترکی داریم . اگر جدا از هم بیافتیم همه زیان خواهیم کرد. کلید موفقیت ما همراهی همه اعضا است . این کلید دری را باز می کند که در پی آن درهای دیگری به آسانی گشوده خواهند شد.
   خسروی

   پاسخ
 3. فریده مسعودی مقدم

  جناب خسروی سلام
  من تازه اطلاعات درباره سایت را خواندم دست شما دردنکنه که سعی دارید یک انسجامی بین اعضای گروه ایجادکنید امیدوارم که این تلاش نتیجه بخش باشد .لطف کنید مراهم فراموش نکنید و هرگونه اطلاعاتی به دست آورید برای بنده ارسال کنید اکنون درشمال ایران زندگی می کنم.شماره تماس من هم ۰۹۱۰۰۰۰۰۰ می باشد.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *